Izvor: NaDlanu.com, 17.Sep.2012, 15:22 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Seka i Jeca na jednom mestu!
Ono što mu nije pošlo za rukom u "Prvom kuvaru Srbije", da na jednom mestu spoji dve ljute estradne rivalke, Jelenu Karleušu i Seku Aleksić, medijski magnat Željko Mitrović će postići na svojoj žurki, piše "Аlo".
Na proslavi koju organizuje povodom 18. rođendana Televizije „Pink“ na popularnom splavu "Fristajler" Mitrović će pored brojnih zvanica ugostiti i dve pevačice čiji tihi >> Pročitaj celu vest na sajtu NaDlanu.com << estradni rat začinjen direktnim i manje direktnim prozivkama tinja već godinama.- Ovo će biti jedinstvena prilika da se posle dužeg vremena njih dve nađu na jednom mestu, pa svi željno iščekuju da vide kako će taj susret proteći. Očekuje se da će se ignorisati, kako su to činile već i ranije u nekim prilikama, ali će svakako biti zanimljivo videti način na koji će to izvesti. Obe su pozvane i potvrdile su dolazak jer su u odličnim privatnim odnosima s vlasnikom televizije, a i sa „Pinkom“ imaju sjajnu saradnju od početka svojih karijera - rekao je za „Alo!“ izvor blizak medijskom magnatu.
Pogledaj vesti o: Seka Aleksić, Željko Mitrović
Jelena Karleuša i Seka Aleksić na istom događaju, ali bez Cece!
Izvor: Svet plus, 17.Sep.2012
Naime, na proslavi koju organizuje povodom 18. rođendana Televizije bdquo;Pink ldquo; na popularnom splavu bdquo;Fristajler ldquo; Mitrović će pored brojnih zvanica ugostiti i dve pevačice čiji tihi estradni rat začinjen direktnim i manje direktnim prozivkama tinja već godinama.








