
Izvor: SrbijaDanas.com, 19.Jun.2025, 22:55
Stigla nova zabrana za TikTok: Odgovor te kompanije brutalan
Američki predsednik Donald Tramp izjavio danas da je potpisao izvršnu naredbu kojom se za 90 dana odlaže rok za kinesku kompaniju Bajtdens da se odrekne aplikacije za kratke video snimke TikTok.
Nastavak na SrbijaDanas.com...
Povezane vesti
Tramp potpisao: Produžen rok za zabranu aplikacije TikTok! Šta to znači za američke korisnike?
Izvor: Blic, 20.Jun.2025, 08:12
Američki predsednik Donald Tramp izjavio je da je potpisao izvršnu naredbu kojom se za 90 dana odlaže rok za kinesku kompaniju Bajtdens da se odrekne aplikacije za kratke video snimke TikTok.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.