Izvor: EMportal, 04.Maj.2009, 15:43 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Stanišić, Simatović i Šljivančanin u pritvoru Tribunala
Optuženi Jovica Stanišić, Franko Simatović-Frenki i Veselin Šljivančanin smešteni su u pritvor Haškog tribunala u Sheveningenu, pošto su se vratili sa privremene slobode u Srbiji, potvrdio je sud u Hagu.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti
Stanišić, Simatović i Šljivančanin u Hagu
Izvor: Mondo, 04.Maj.2009
Optuženi Jovica Stanišić, Franko Simatović-Frenki i Veselin Šljivančanin vratili su se jutros sa privremene slobode u Srbiji u Holandiju na postupke pred Haškim tribunalom, saznaje agencija Beta.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta EMportal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta EMportal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.









