Rusi neće Železaru, nema ni tendera

Izvor: B92, 28.Feb.2013, 13:01   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Rusi neće Železaru, nema ni tendera

Smederevo -- Ministar Mlađan Dinkić najavio je da će sutra objaviti plan B za Železaru Smederevo, jer ruski Uralvagonzavod nije dostavio ponudu za tu kompaniju.

Dinkić je novinarima rekao da će o daljoj sudbini Železare sutra raspravljati državni vrh.

On je dodao da neće biti produžen tender za traženje strateškog partnera Železare, koji danas ističe.
Pogledaj vesti o: Mlađan Dinkić

Nastavak na B92...






Povezane vesti

Rusi neće Železaru, nema ni tendera. Šta sada?

Izvor: Kamatica.com, 28.Feb.2013

Ministar Mlađan Dinkić najavio je da će sutra objaviti plan B za Železaru Smederevo, jer ruski Uralvagonzavod nije dostavio ponudu za tu kompaniju. On je dodao da neće biti produžen tender za traženje strateškog partnera Železare, koji danas ističe..

Nastavak na Kamatica.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.