Izvor: EMportal, 11.Sep.2009, 11:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Rekordan broj siromašnih u SAD

Stopa siromaštva u SAD dostigla najvišu vrednost u poslednjih 11 godina, 13,2 odsto, saopštio Statistički biro SAD. Svaki sedmi Amerikanac, nešto manje od 40 miliona ljudi, prošle godine je živelo u siromaštvu.

Nastavak na EMportal...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta EMportal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta EMportal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.