Izvor: EMportal, 20.Feb.2009, 15:43 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Prodato sedam državnih preduzeća
Na 252. javnoj aukciji danas održanoj u Agenciji za privatizaciju nije bilo zainteresovanih za kupovinu Zlatare Majdanpek sa početnom cenom od 6.507.000 evra a još uvek se ne zna datum sledeće aukcije, kažu u Agenciji za privatizaciju.
Povezane vesti
Prodaja Zlatare Majdanpek
Izvor: RTV Pink, 19.Feb.2009, 18:37
Agencija sutra na licitaciji nudi Zlataru Majdanpek . . . Zlatara Majdanpek, koja je deo celine Industrije za preradu metala Majdanpek, biće sutra ponuđena na licitaciji po početnoj ceni od 6,6 miliona evra.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta EMportal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta EMportal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.





