
Izvor: Danas, 29.Nov.2023, 21:49
Poljska će bojkotovati sastanak OEBS-a zbog prisustva Lavrova
Poljska je saopštila danas da neće učestvovati na ministarskom sastanku Organizacije za evropsku bezbednost i saradnju (OEBS) koja se održava ove nedelje u Skoplje zbog očekivanog prisustva ruskog ministra spoljnih poslova Sergeja Lavrova.
Povezane vesti
"Prisustvo Lavrova sastanku OEBS-a ne znači da je Zapad promijenio stav"
Izvor: Nezavisne Novine, 29.Nov.2023
Prisustvo ruskog ministra spoljnih poslova Sergeja Lavrova na sastanku Savjeta ministara spoljnih poslova OEBS-a u Skoplju ne ukazuje na to da se odnos Zapada prema Moskvi promijenio, rekla je portparolka francuskog ministarstva spoljnih poslova An-Kler Ležandr, prenosi TASS.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.