Izvor: S media, 18.Feb.2011, 09:04 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Dinar oslabio dve pare
Dinar će danas minimalno oslabiti, za dve pare, i zvanični srednji kurs će biti 103,8091 dinara za jedan evro, saopštila je Narodna banka Srbije (NBS).
Centralna banka juče nije intervenisala na medjubankarskom deviznom tržištu, a od početka godine je kupila pet miliona evra kako bi ublažila prekomernu dnevnu oscilaciju kursa.
Tanjug
Pogledaj vesti o: Kurs evra
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.








