U EPS-u neće biti otpuštanja radnika

Izvor: Beta, 02.Jul.2016, 14:06   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U EPS-u neće biti otpuštanja radnika

Vršilac dužnosti direktora Elektroprivrede Srbije (EPS) Milovan Grčić je danas izjavio da u tom preduzeću neće biti otpuštanja viška radnika."Kada je reč o smanjenju broja zaposlenih, to će se obaviti samo prirodnim odlivom radnika, odlaskom u penziju", rekao je Grčić prilikom posete Hidroelektrani "Djerdap 1" kod Kladova.Grčić je ocenio da je sistem EPS-a stabilan i likvidan, te da ta kompanija ima budućnost.Govoreći o revitalizaciji hidroelektrane, direktor"Djerdapa 1" Dragan Maksimovic je precizirao da će taj posao biti završen "u doglednom roku" bez obzira na kašnjenje delova koji dolaze iz Rusije.

Nastavak na Beta...



Povezane vesti

Grčić: U EPS-u neće biti otpuštanja radnika

Izvor: SEEbiz.eu, 02.Jul.2016

BEOGRAD - Vršilac dužnosti direktora Elektroprivrede Srbije (EPS) Milorad Grčić je danas izjavio da u tom preduzeću neće biti otpuštanja viška radnika..."Kada je reč o smanjenju broja zaposlenih, to će se obaviti samo prirodnim odlivom radnika, odlaskom u penziju", rekao je Grčić prilikom...

Nastavak na SEEbiz.eu...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.