Izvor: Beta, 02.Jul.2016, 14:06 (ažurirano 02.Apr.2020.)
U EPS-u neće biti otpuštanja radnika
Vršilac dužnosti direktora Elektroprivrede Srbije (EPS) Milovan Grčić je danas izjavio da u tom preduzeću neće biti otpuštanja viška radnika."Kada je reč o smanjenju broja zaposlenih, to će se obaviti samo prirodnim odlivom radnika, odlaskom u penziju", rekao je Grčić prilikom posete Hidroelektrani "Djerdap 1" kod Kladova.Grčić je ocenio da je sistem EPS-a stabilan i likvidan, te da ta kompanija ima budućnost.Govoreći o revitalizaciji hidroelektrane, direktor"Djerdapa 1" Dragan Maksimovic je precizirao da će taj posao biti završen "u doglednom roku" bez obzira na kašnjenje delova koji dolaze iz Rusije.
Grčić: U EPS-u neće biti otpuštanja radnika
Izvor: SEEbiz.eu, 02.Jul.2016
BEOGRAD - Vršilac dužnosti direktora Elektroprivrede Srbije (EPS) Milorad Grčić je danas izjavio da u tom preduzeću neće biti otpuštanja viška radnika..."Kada je reč o smanjenju broja zaposlenih, to će se obaviti samo prirodnim odlivom radnika, odlaskom u penziju", rekao je Grčić prilikom...




