Izvor: Mondo, 30.Mar.2017, 15:52 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Obradović (Dveri): Plaše nas se, jer smo svoji
Vlast se plaši Pokreta Dveri jer smo svoji na svome, nisu nas formirale strane ambasade i obaveštajne službe i ne finansiraju nas domaći tajkuni, poručio je predsednički kandidat Boško Obradović.
Foto: Tanjug, Sava Radovanović
"Ne plašimo se Aleksandra Vučića i Srpske napredne stranke i nemamo razloga da se sklanjamo od onih koji su gori od nas. Dosta smo ćutali i dosta smo trpeli", poručio je Obradović je na završnoj konferenciji u Čačku. >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo <<
On je rekao da za razliku od drugih političara u Srbiji, njega Vučić "ne drži u fiokama" i ne ucenjuje.
"Nisam deo njihove korumprirane političke elite, iza sebe nemam afere, nemamo mrlju na 18 godina dugoj istoriji Dveri, nikada nismo bili na vlasti i zato nas se plaše", poručio je Obradović.
Predsednički izbori biće održani u nedelju, 2. aprila.
Pogledaj vesti o: Dveri










