Ne plašimo se Aleksandra Vučića

Izvor: Vesti-online.com, 03.Mar.2017, 21:36   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Ne plašimo se Aleksandra Vučića"

"Aleksandar Vučić je u petak angažovao kompletnu svoju logistiku zaduženu za obavljanje prljavih poslova da brutalnim uvredama, klevetama i izmišljotinama krene u napad na predsedničkog kandidata Dveri, Boška Obradovića. Svi istaknuti predstavnici Vučićeve vladajuće koalicije - Martinović, Šešelj, Dragan J. Vučićević danas su se takmičili ko će veće uvrede i laži da iznese na račun Obradovića", navodi se u saopštenju >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << Dveri.

"Očigledno je da Vučić hoće Obradovićevu 'glavu' i za to je spreman da upotrebi sva sredstva. Još žešće ćemo se suprotstaviti korumpiranom Vučićevom režimu koji štiti interese tajkuna, kriminalaca, Međunarodnog monetarnog fonda (MMF), inostranih banaka i Brisela", dodaje se u saopštenju Dveri.

"Od suštinskog interesa za opstanak Srbije je da Vučićev režim padne i da se njihova pogubna politika promeni. Naš predsednički kandidat jedini nudi tu promenu. Ove 2017. godine pred građanima je jasan izbor - promena ili dalja propast, dalje urušavanje svakog segmenta naših života i naše države", zaključuju Dveri.

Nastavak na Vesti-online.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.