Koalicija DVERI i DSS u Novom Sadu

Izvor: Beta Video, 17.Apr.2016, 15:01   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Koalicija DVERI i DSS u Novom Sadu

NOVI SAD - Sandra Rašković-Ivić, predsednice DSS-a,JE u okviru kampanje koalicije Dveri-DSS govorila u Novom Sadui i pažnju je posvetila ženskom pitanju i problemima žena u savremenom srpskom društvu. (CH2)

Kliknite na sliku da bi video krenuo.

Realizovano uz pomoć www.beta-video.tv


Pogledaj vesti o: Dveri

Nastavak na Beta Video...



Povezane vesti

Koalicija Dveri-DSS u porodičnoj šetnji u Novom Sadu

Izvor: Beta OMS, 17.Apr.2016

U završnici republičke kampanje, predstavnici koalicije DVERI-DSS u Novom Sadu pažnju su posvetili ženskom pitanju i problemima žena u savremenom srpskom društvu.Pažnja: Ovaj prilog nije proizvod Agencije Beta i ona ne odgovara za navode u njemu. (Kraj OMS poruke)

Nastavak na Beta OMS...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta Video. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta Video. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.