Glišić: Ne plašimo se izbornog rezultata

Izvor: RTS, 28.Apr.2012, 19:57   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Glišić: Ne plašimo se izbornog rezultata

Pokret "Dveri" se uopšte ne plaši izbornih rezultata, jer je to prvi korak u borbi koja nas čeka, rekao lider pokreta Vladan Glišić. Imamo nove ljude sposobne za preporod društva i države, poručio Glišić.

Kandidat pokreta "Dveri" za predsednika Srbije Vladan Glišić izjavio je da su "Dveri" budućnost Srbije i da se uopšte ne plaši izbornih rezultata.

"Uopšte se ne plašimo izbornih rezultata, >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << znamo da je to prvi korak u borbi koja nas čeka", rekao je Glišić novinarima, pred početak predizbornog skupa na platou ispred Filozofskog fakulteta u Beogradu.

Glišić je istakao da pristalice "Dveri" čekaju Đurđevdan pobednički, jer je "stvoren pokret Za život Srbije".

Vladan Glišić je dodao da su ljudi koji su se danas okupili na platou svesni činjenice da su "Dveri" budućnost Srbije i da su oni prvi koji su to saznali i prvi koji su sebe "ugradili u tu budućnost".

"Zato se danas osećam najbolje i znam da sam na pravom mestu, sa pravim ljudima u pravo vreme", poručio je Glišić i dodao da niko u Srbiji nije verovao da će "Dveri" postati ozbiljan politički činilac na srpskoj političkoj sceni.

Glišić je pozvao građane Srbije da podrže izbornu listu tog pokreta, jer on, kako je naveo, ima nove ljude sposobne za preporod društva i države.

Tokom "porodične šetnje" centralnim beogradskim ulicama, Glišić je rekao da se "Dveri" zalažu za "porodični model društva".

"Osnovna poruka građanima Beograda i Srbije jeste da su 'Dveri' pokret za život i da su već ostvarile pobedu jer njima pripada budućnost", rekao je Glišić.

Vladan Glišić je rekao da se i druge stranke zalažu za ekonomski i sveukupni preporod Srbije, ali je istakao da za razliku od njih "Dveri" to mogu i da ostvare.

Predsednički kandidat Dveri je dodao i da je današnji izborni skup u Beogradu završni u glavnom gradu, a da će taj pokret imati još izbornih skupova, a poslednj će biti i u Kraljevu.

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.