Tramp želi Kimu dobro zdravlje, ne veruje Si-En-Enu

Izvor: RTS, 22.Apr.2020, 11:25

Tramp želi Kimu dobro zdravlje, ne veruje Si-En-Enu

Američki predsednik Donald Tramp poželeo je severnokorejskom lideru Kim Džong Unu dobro zdravlje.
Tramp je to rekao na konferenciji za novinare, kada su ga pitali šta misli o tome da Kimu navodno nije dobro i da je operisan, prenosi Foks njuz.

"Pojavili su se ti izveštaji, ali mi ne znamo. Imam veoma dobre odnose >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << sa njim. Mogu samo da kažem da mu želim da ozdravi, jer ako je u stanju u kakvom mediji kažu da jeste, to je veoma ozbiljno stanje. Želim mu i mnogo sreće", rekao je Tramp.
Američki predsednik je dodao i da niko nije potvrdio te medijske napise i da je prvi Si-En-En objavio tu vest.
"Kada Si-En-En objavi nešto, ne polažem velike nade u to", ocenio je Tramp.

Nastavak na RTS...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.