Tramp: Svet je u problemu, ali mi ćemo to da sredimo

Izvor: Vostok.rs, 03.Feb.2017, 10:51   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Tramp: Svet je u problemu, ali mi ćemo to da sredimo

Predsednik SAD Donald Tramp izjavio je na nacionalnom Molitvenom doručku da je svet u problemu, da Ameriku drugi iskorišćavaju i da je imao „teške telefonske razgovore“ dok je je radio na tim pitanjima, prenosi Tanjug.

„Svet je u problemu, ali mi ćemo to da sredimo, u redu? To ja radim — ja popravljam stvari“, kazao je Tramp, prenosi Rojters.

On je to rekao nakon tvrdnje da je sloboda vere ugrožena.

„Verujte mi, kada čujete za teške telefonske pozive koje imam — ne brinite zbog toga. Jednostavno ne brinite zbog toga“, rekao je novi šef Bele kuće.

On je na Molitvenom doručku izneo i tvrdnju da njegovu zemlju „bukvalno iskorišćava svaka nacija na svetu“.

„Toga više neće biti“, rekao je Tramp.
 

Nastavak na Vostok.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vostok.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vostok.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.