Izvor: Blic, 08.Jan.2018, 01:44 (ažurirano 02.Apr.2020.)
POSLE VUČIĆA TRAMP Makron razgovarao telefonom sa predsednikom SAD
Američki i francuski predsednici Donald Tramp i Emanuel Makron razgovarali su telefonom o razvoju događaja na Korejskom poluostrvu i demonstracijama u Iranu, saopštila je večeras Bela kuća.
Kako se navodi, u razgovu koji su vodili u subotu istakli su američku, južnokorejska, ali i međunarodnu rešenost da se postigne potpuna denuklearizacija Severne Koreje, prenosi Rojters.
"Predsednici su se složili i da su demonstracije u Iranu znak da režim u toj zemlji nije zadovoljio potrebe naroda, već je umesto toga preusmerio bogatstvo nacije na finansiranje terorizma", navodi se u saopštenju.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.











