
Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 06.Okt.2025, 07:17
BLISKOISTOČNI SUKOB Izraelska delegacija danas stiže u Egipat na pregovore o Trampovom planu za Gazu
Izraelski pregovarački tim će danas popodne otputovati iz Izraela u Šarm el Šeik u Egiptu na mirovne pregovore za Pojas Gaze, saopšteno je iz kancelarije izraelskog premijera Benjamina Netanjahua.
Pogledaj vesti o: Donald Tramp
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
Povezane vesti
Nova runda pregovora između Izraela i Hamasa
Izvor: Nezavisne Novine, 06.Okt.2025, 08:02
Nova runda indirektnih pregovora između Izraela i Hamasa o planu američkog predsjednika Donalda Trampa za Pojas Gaze održaće se danas u egipatskom ljetovalištu Šarm el Šeik na Crvenom moru.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.