Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 10.Sep.2011, 06:31 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Dinar u ponedeljak bez promene
BEOGRAD -
Srednji kurs evra u ponedeljak će biti 101,2829 dinara za evro i pratktično će biti bez promene, objavila je danas Narodna banka Srbije (NBS).
Kurs od petka, koji važi i vikendom iznosi 101,2861, i niži je za manje od jedne pare u odnosu na onaj koji će važiti od ponedeljka, 12. septembra u osam sati ujutru.
Dinar će u ponedeljak biti jači za 0,8 odsto nego pre mesec dana, a za 3,6 odsto nego pre godinu dana.
Ove godine >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << dinar je bio najjači 23. maja, kada je srednji kurs bio 96,7007 dinara za jedan evro, a najslabiji 6. januara kada je evro vredeo 106,4947 dinara.
Indikativni kurs dinara prema dolaru u petak popodne je bio 73,8160 dinara, i za 1,3 odsto je oslabio u odnosu na prethodni dan.
Na mesečnom nivou dana dinar je slabiji prema dolaru za 2,6 odsto, a na godišnjem je jači za 12,1 procenta, navedeno je na sajtu NBS.
Pogledaj vesti o: Kurs evra
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...









