
Izvor: SrbijaDanas.com, 27.Dec.2019, 11:42 (ažurirano 02.Apr.2020.)
OD CENE ĆE VAM SE ZAVRTETI U GLAVI: Ceca naručila SKUPOCENI poklon za unuče - po ugledu na SVETSKE zvezde
Maleni će uživati...
Dok se pripremaju za dolazak njihovog prvog deteta na svet, Ražnatovići ne misle na novac, pa je Svetlana Ražnatović Ceca naručila pozlaćenu kolevku za bebu svog sina i snahe.
Veljko Ražnatović i Bogdana Rodić dobiće sina u aprilu, a već su najavili da će mu dati ime Željko po Veljkovom ocu Arkanu.
Buduća baka odlučila da pokloni sinu i snajki luksuznu kolevku.
>> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << />
– Ceca je zajedno sa dizajnerom crtala kako želi da kolevka izgleda, u pitanju je brend iz inostranstva koji vole brojne zvezde svetskog džet-seta. Kolevke su unikatne i koštaju nekoliko hiljada evra. Ceca je tražila da nogari, konstrukcija i pločica na kojoj će biti ugravirano ime bebe budu u pozlati, a dušek i obod su od prirodnih materijala, ručno šiveni, u kraljevsko plavoj boji.
Ovo je samo početak. Ne sumnjamo da će baka Ceca malenom Željku ugađati u svemu.
NE ŽIVI U LUKSUZU: Zavirite u dom Mikija Đuričića u kojem služi kaznu kućnog pritvora (VIDEO)
Nastavak na SrbijaDanas.com...