Izvor: S media, 10.Apr.2011, 16:08   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ivana stigla do olimpijske vize

Reprezentativka Srbije u streljaštvu, Ivana Maksimović, ispunila je normu za učešće na Olimpijskim igrama u Londonu 2012. godine.

Članica kluba Novi Beograd Ušće osvojila je treće mesto u gađanju vazdušnom puškom na Svetskom kupu u korejskom Šangvon sa ukupno 499,4 kruga.

Srbija na krovu Evrope

Zlatić upucao evropsko srebro i timsku bronzu

S media rezime: I Nikola i Vanja i Šumi, ali jedna je >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << Ceca! (FOTO)

Zorana Arunović: Ne idem iz Srbije

Pobedu na ovom takmičenju odnela je 20–godišnja Amerikanka Sara Šerer sa 501,5 krugova, dok je srebro osvojila Agneška Nagaj iz Poljske sa 500,5 krugova.

Maksimovićevoj je ovo prva medalja sa Svetskih kupova u karijeri, čime je postala peti strelac iz Srbije sa olimpijskom vizom. Pre nje put u London obezbedili su Zorana Arunović, Andrija Zlatić, Damir Mikec i Nemanja Mirosavljev.
Pogledaj vesti o: Vize,   Olimpijske igre

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.