Tadić u sredu u Hrvatskoj

Izvor: B92, 22.Nov.2010, 16:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Tadić u sredu u Hrvatskoj

Beograd -- Predsednik Srbije Boris Tadić boraviće u sredu i četvrtak, 24. i 25. novembra, u zvaničnoj poseti Hrvatskoj, saopštila je Pres služba predsednika.

Kako je predviđeno, Tadić će se u sredu najpre sastati s predsednikom Hrvatske Ivom Josipovićem, a zatim s premijerkom Jadrankom Kosor i predsednikom Sabora Lukom Bebićem.

Istog dana, predsednik Srbije razgovaraće u Zagrebu s predstavnicima Srpskog narodnog vijeća i Srpskog kulturnog društva >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << "Prosvjeta".

Drugog dana posete, u četvrtak, predsednici Srbije i Hrvatske obratiće se učesnicima Biznis foruma u Hrvatskoj gospodarskoj komori.

Tadić i Josipović će potom posetiti opštinu Krnjak, gde će se sastati s predstavnicima lokalnih vlasti s područja Banije i Korduna i s predstavnicima srpske zajednice, nakon čega će se obratiti medijima.

Predsednik Srbije i njegov domaćin posetiće i opštinu Gračac i obići Sajam ličkih proizvoda, a u selu Deringaj će se susresti s povratničkom porodicom, u četvrtak po podne će sa svojim domaćinom Josipovićem obići manastir Krupa, nakon čega će se obratiti medijima.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.