Izvor: Blic, 08.Okt.2013, 12:05 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Tadić u SAD i o perspektivi Srbije
Beograd, Njujork - Počasni predsednik Demokratske stranke Boris Tadić, koji sa delegacijom Partije evropskih socijalista boravi u poseti SAD, razgovarće sa američkim zvaničnicima i o pitanjima važnim za perspektivu Srbije.
Tadić će, kako je saopšteno iz DS, i sa predstavnicima medjunarodnih institucija razgovarati "o problemima i nacinima rešenja, koji se odnose na globalna pitanja, medjunarodne institucije i medjunarodnu saradnju, ali i o pitanjima značajnim >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << za perspektive Srbije".
Bivši predsednik Srbije je posetu SAD-u započeo juče u Njujorku nizom sastanaka u sedištu Ujedinjenih nacija kao i sa predsednikom njujorške Banke federalnih rezervi Vilijamom Dadlijem.
Tadić kao član predsedništva PES-a razgovarao je sa predstavnicima Ujedinjenih nacija o globalnim problemima i rešenjima političkih i ekonomskih kriza u svetu.
Glavna tema razgovora delegacije Partije evropskih socijalista sa američkim zvaničnicima biće uspostavljanje zone slobodne trgovine izmedju EU i SAD.
Najčitanije SADA:
Pogledaj vesti o: Boris Tadić, Nju Jork
Tadić u SAD i o perspektivi Srbije
Izvor: Akter, 08.Okt.2013
Počasni predsednik Demokratske stranke Boris Tadić, koji sa delegacijom Partije evropskih socijalista boravi u poseti SAD, razgovarće sa američkim zvaničnicima i o pitanjima važnim za perspektivu Srbije




