Tadić sa američkim senatorima

Izvor: RTS, 08.Jul.2011, 20:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Tadić sa američkim senatorima

Srbija je zainteresovana za jačanje političkih i ekonomskih odnosa sa SAD, izjavio je predsednik Boris Tadić tokom susreta sa američkim senatorima Benom Kardinom i Džin Šahin u Beogradu.

Predsednik Srbije Boris Tadić sastao se sa senatorima Sjedinjenih Američkih Država Benom Kardinom i Džin Šahin, koji učestvuju na godišnjem zasedanju Parlamentarne skupštine OEBS-a u Beogradu.

Predsednik Tadić je tokom razgovora sa senatorima rekao da je Srbija >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << zainteresovana za jačanje političkih i ekonomskih odnosa sa Sjedinjenim Američkim Državama.

Tadić je izvanredne rezultate u saradnji naše zemlje i SAD u borbi protiv globalnog terorizma i organizovanog kriminala.

Predsednik Tadić i njegovi gosti razgovarali su i o dijalogu Beograda i Prištine, a sastanku je prisustvovala i američka ambasadorka u Srbiji Meri Vorlik.

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.