Izvor: Kurir, 07.Jul.2011, 19:03 (ažurirano 02.Apr.2020.)
TADIĆ RAZGOVARAO SA AŽUBALISOM
BEOGRAD - Predsednik Srbije Boris Tadić razgovarao je danas s predsedavajućim Organizacije za evropsku bezbednost i saradnju (OEBS), ministrom inostranih poslova Litvanije Audronijusom Ažubalisom.
Tadić i njegov gost razgovarali su o predsedavanju Litvanije OEBS-om i saradnji Srbije s tom organizacijom u našoj zemlji, saopštilo je Predsedništvo Srbije.
Tadić je u razgovoru izrazio zadovoljstvo zbog održavanja godišnjeg zasedanja Parlamentarne skupštine OEBS-a u Beogradu, navodi se u saopštenju.
Pogledaj vesti o: Boris Tadić
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.








