Sve bitne objekte sagraditi do 2018.

Izvor: Vesti-online.com, 04.Avg.2010, 19:23   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sve bitne objekte sagraditi do 2018.

Predsednik Srbije Boris Tadić rekao je danas da je za Srbiju od vitalne važnosti da u narednih osam godina budu završeni svi ključni infrastrukturni projekti.

Prilikom obilaska radova na kolektoru "Interceptor" u Velikom Selu, Tadić je kazao da pod time podrazumeva završetak radova na drumskom i železničkom Koridoru 10, kao i mostovima, istakavši da Srbija danas gradi najveći broj mostova u Evropi.

"Bitno je da sve bude dovršeno u narednom periodu od >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << osam godina", rekao je Tadić, ističući da su to ogromni infrastrukturni projekti koji zahtevaju velika finansijska ulaganja.

Predsednik Srbije je naglasio da sve to mora da bude završeno a da se pri tom ne prekorači "crvena linija javnog zaduživanja".

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.