Izvor: RTS, 23.Maj.2012, 13:33 (ažurirano 02.Apr.2020.)
SPO: Tadić za premijera
Izbor Borisa Tadića za premijera omogućio bi nastavak reformi i evropskih integracija, rekao funcioner SPO-a Aleksandar Jugović.
Srpski pokret obnove ocenio je da bi izbor predsednika Demokratske stranke Borisa Tadića za premijera Srbije omogućio nastavak reformi i evropskih integracija.
"SPO podržava Borisa Tadića za premijera, >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << jer u Srbiji ne postoji snažnija politička ličnost od Tadića. Njegov izbor za premijera, uzimajući u obzir komplikovan politički trenutak, omogućio bi da Srbija nastavi sa reformama i evropskim integracijama, kao i sa daljim unapređivanjem regionalne saradnje" izjavio je potpredsednik SPO Aleksandar Jugović Tanjugu.
"SPO i DS su delili sudbinu demokratske i evropski orijentisane Srbije više od dve decenije, pa će tako biti i u budućnosti", naveo je Jugović.










