Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 15.Jun.2012, 12:51 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Formiranje vlade: Jovanović dao rok do nedelje
BEOGRAD -
Predsednik Liberalno-demokratske partije (LDP) Čedomir Jovanović razgovarao je u četvrtak sa liderima Demokratske stranke (DS) Borisom Tadićem i Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivicom Dačićem i poručio im da do nedelje, 17. juna, očekuje dogovor o formiranju proevropske vlade, "koja će voditi politiku koja prolazi test realnosti", piše "Danas".
Jovanović im je preneo >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << da ih smatra najodgovornijim "za haos ka kojem Srbija klizi", piše list, pozivajući se na sagovornike bliske vrhu te partije.
Precizira se da je Jovanović inicirao u četvrtak sastanak sa Tadićem i telefonski razgovor sa Dačićem kako bi im do kraja razjasnio poziciju LDP.
Jovanović je rekao da očekuje odluku o formiranju proevropske vlade do nedelje, jer će u suprotnom Srbija otići na margine interesovanja Evropske unije, zbog izbora u Grčkoj i krize u Španiji i Italiji, navodi "Danas".
Pogledaj vesti o: Boris Tadić
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
Čeda dao rok do nedelje za formiranje vlade?
Izvor: Mondo, 15.Jun.2012
Čedomir Jovanović razgovarao je u četvrtak sa Borisom Tadićem i Ivicom Dačićem i poručio im da do nedelje, 17. juna, očekuje dogovor o formiranju proevropske vlade piše "Danas".











