KK “Bor-RTB” poražen protiv Nišlija na svom parketu

Izvor: Bor030.net, 15.Okt.2017, 18:57   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ekipa KK “Bor-RTB” poražena je sinoć na svom parketu od tima KK “Niš” rezultatom 87:92 (17:17, 25:12, 23:34, 22:29).

U utakmici 2. kola Prve muške regionalone lige “Istok”, košarkaši Košarkaškog kluba “Bor-RTB” ispustili su veliku šansu da upišu svoju prvu pobedu u ovoj sezoni.

Borani su tokom čitavog prvog poluvremena bili i više nego ubedljivi, o čemu govori i razlika od +13 po završetku 2. četvrtine.

Veliki pad >> Pročitaj celu vest na sajtu Bor030.net << u igri domaćih košarkaša desio se u 3. periodu utakmice, a nastavio se sve do kraja meča. U narednom kolu, borski prvotimci gostuju ekipi “Radana ” iz Lebana i nadaju se pozitivnom ishodu i prvim pobedničkim bodovima.