Izvor: Kurir, 23.Feb.2012, 08:52 (ažurirano 02.Apr.2020.)
SRPSKA POLITIČKA SCENA
BIA: Nema atentata na Zukorlića BEOGRAD - Bezbednosno-informativna agencija (BIA) zaključila je da nema osnova za tvrdnje o pripremi atentata na glavnog muftiju Islamske zajednice u Srbiji Muamera Zukorlića.
BIA: Nema atentata na Zukorlića
BEOGRAD - Bezbednosno-informativna agencija (BIA) zaključila je da nema osnova za tvrdnje o pripremi atentata na glavnog muftiju Islamske zajednice u Srbiji >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << Muamera Zukorlića.
- Agencija ne raspolaže kredibilnim podacima koji bi ukazivali na to da se zagovara, planira, priprema atentat na muftiju Zukorlića - navodi se u dokumentu BIA.
Štefan File: Morate još da se potrudite
BEOGRAD - Evropski komesar za proširenje Štefan File rekao je da je Evropski savet u decembru pred Srbiju postavio jasne i dostižne uslove za sticanje statusa kandidata i da je potreban ozbiljan napor da se ti uslovi ispune, ali nije nerealno očekivati da će Srbija uložiti napor da ih ispuni.
Tomislav Nikolić: Nećemo sarađivati sa strankama na vlasti
BEOGRAD - Predsednik SNS Tomislav Nikolić pozvao je predstavnike stranaka na vlasti da se ne utrkuju u izjavama kako ne žele da sarađuju s njim, jer ni SNS ne želi tu saradnju.
- Biću na čelu promena u Srbiji i vodiću politiku protiv jedinstvenog Dinkićevog i Tadićevog režima, a mene i moje saradnike će izabrati, ili neće izabrati, narod i građani Srbije - rekao je Nikolić.
















