
Izvor: Blic, 09.Dec.2012, 14:17 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Voz iz Bara kasnio šest sati, ka Vojvodini samo jedna autobuska linija
Sneg koji od juče neprekidno pada sem problema u gradskom i prigradskom prevozu, izazvao je zastoje i u saobraćanju vozova i autobusa u međugradskom prevozu, a najveći problemi su u saobraćaju sa gradovima u Vojvodini. Trenutno, otkazani su svi polasci za gradove u Vojvodini, osim jedne linije za Novi Sad i Suboticu koja ide autoputem na svakih sat vremena. Takođe, voz iz Bara stigao je u Beograd sa zakašnjenjem od 6 sati i 20 minuta.
Tokom jutra bili su otkazani svi >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << polasci autobusa iz vojvođanskih gradova za Beograd, a iz prestonice trenutno saobraća samo jedna linija ka Novom Sadu i Subotici, koja na svakih sat vremena ide autoputem.
Saobraćaj prema ostalim gradovima u Srbiji i regionu odvija se za sada bez većih problema.
Iz Glavne železničke stanice Beograd kažu da od jutros svi vozovi kasne u dolasku. Vozovi iz Vojvodine dolaze sa zakašnjenjem od tri sata, a voz iz Bara kasnio je čak 380 minuta.
Osim ovog voza kasnio je i voz iz Subotice i to 80 minuta, kao i iz Budimpešte oko sat vremena, dok je voz iz Ciriha stigao na vreme.
Osim u dolasku vozovi su jutros kasnili i u odlasku ali znatno manje. Tako su vozovi za Prijepolje i Skoplje kasnili svega po 15-20 minuta.
Prigradski saobraćaj takođe je u problemu jer su zbog velike količine snega na kolovozu prekinute ili usmerene ka starim okretnicama linije 33, 39, 303, 304, 521, 522 i druge.
Pogledaj vesti o: Subotica