Izvor: Danas, 06.Mar.2019, 08:14 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Gugl i Epl štite Saudijsku Arabiju
Pre par nedelja smo vam doneli priču o aplikaciji za Android i iOS zvanoj Absher, iza koje stoji Vlada Saudijske Arabije. Članak Gugl i Epl štite Saudijsku Arabiju se pojavljuje prvo na Dnevni list Danas.
Povezane vesti
Francuska planira porez od tri odsto na prihode velikih internet kompanija
Izvor: Danas, 06.Mar.2019
Francuska vlada planira da uvede porez od tri odsto na francuske prihode svetskih internet giganata kao što su Gugl, Amazon i Fejsbuk. Članak Francuska planira porez od tri odsto na prihode velikih internet kompanija se pojavljuje prvo na Dnevni list Danas.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.







