Merkelova pokrenula kanal na JuTjubu

Izvor: S media, 20.Okt.2011, 09:26   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Merkelova pokrenula kanal na JuTjubu

Nakon pape Benedikta XVI, američkog predsednika Baraka Obame i britanske kraljice Elizabete II, i nemačka kancelarka Angela Merkel pokrenula je svoj kanal na JuTjubu.

Šest meseci nakon što je njen portparol probio led poslavši svoje prvo saopštenje putem Tvitera, vlada je danas najavila pokretanje kanala na JuTjubu koji će biti redovno ažuriran i koji će korisnicima pružiti priliku >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << da kancelarki direktno postavljaju pitanja.

"Youtube" uveo novu uslugu

Fejsbuk poruke na wc papiru (VIDEO)

Iako voli da sebe predstavlja kao naciju pronalazača i tehnološkog napretka, Nemačka teško uspeva da pomiri slobodan protok informacija na internetu sa svojim strogim zakonima o privatnosti podataka.

Internet giganti, poput Gugla i Fejsbuka, često su zbog toga bili u sukobu sa nemačkim vlastima.

(Tanjug)
Pogledaj vesti o: Twiter,   Jutjub

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.