
Izvor: B92, 27.Sep.2018, 17:31 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Stefanović i Čepurin: Dobra saradnja Srbije i Rusije
Ministar unutrašnjih poslova Srbije Nebojša Stefanović i ambasador Rusije u Beogradu Aleksandar Čepurin ocenili su da je saradnja dve zemlje dobra.
Oni su istakli da je saradnja dobra posebno u oblasti unutrašnjih poslova i bezbednosti. Stefanović je naveo da će policije Srbije i Rusije nastaviti da jačaju saradnju u borbi protiv kriminala, a posebno na polju suzbijanja visokotehnološkog kriminala, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << pranja novca i trgovine narkoticima, saopštilo je Ministarstvo unutrašnjih poslova.
Stefanović i Čepurin u razgovoru su ukazali na pozitivne rezultate obuka koje je ruska policija organizovala za kolege iz Srbije, navodi se u saopštenju. Čepurin je dodao da će Rusija nastaviti da pruža podršku profesionalnom usavršavanju pripadnika Ministartsva unutrašnjih poslova Srbije.