Zlato i srebro za kik boksere

Izvor: OkRadio.rs, 27.Apr.2015, 06:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vranje - Vranjski kik bokseri na Prvenstvu Srbije za juniore u discipline K1 u Lazarevcu osvojili su dve zlatne i jednu srebrnu medalju. Kako prenosi Sportski savez grada Vranja u kategoriji do 48 kilograma kod juniorki zlato je osvojila Milica Mirković i Marijana Simonović u kategoriji do 56 kilograma. U juniorskoj konkurenciji u kategoriji do 57 kilograma Jovan Janković iz Vranja je osvojio srebrnu medalju. Na prvenstvu je učestvovalo 87 takmičara  iz 33 kluba. Takmičenje u Lazarevcu bilo je izbornog karaktera za Evropsko juniorsko prvenstvo. Takmičare očekuje još jedno izborno prvenstvo nakon čega će biti poznato ko...

Nastavak na OkRadio.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta OkRadio.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta OkRadio.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.