VL: Partizanu derbi i 1-0

Izvor: B92, 02.Apr.2014, 22:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Odbojkašice Partizana Vizure povele su 1:0 protiv Crvene zvezde u finalnoj seriji plej ofa Viner Štetiše lige Srbije.

"Crno-bele" su pobedile posle preokreta u prvoj utakmici rezultatom 3:1, po setovima 23:25, 25:18, 25:20, 25:14.

Meč je trajao sat i 43 minuta. Druga utakmica je na programu u subotu od 18 časova, treće devetog aprila od 17 sati. Igra se na tri pobede.

Samo u prvom setu "crveno-bele" su bile ravnopravne sa večitim rivalkama, taj set uspele >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << su i da dobiju.

Posle toga sve je išlo u korist izabranica trenera Darka Zakoča. Prvo su izjednačile, usledio je potom set u kome je Crvena zvezda, uz prvi, pružila malo jači otpor. Ipak, izgubila ga je, pa je u četvrtom predstavljala lak plen.

PARTIZAN VIZURA: Bulić 9, Savić 9, Ranković 9, Buša 8, Mirković 4, Bošković 27, Stepanović (libero), Lozo 1. Nisu igrale: Petrović, Aleksić, Čikiriz, Ćirović. Trener: Darko Zakoč.

CRVENA ZVEZDA: Trnić 7, Popović 5, Helić 19, Kecman 2, Lukić 5, Milovic 4, Pušić Jakšić, Čanak 1, Milenković 7. Nisu igrale: Marinković, Novaković. Trener: Laslo Lukač.
Pogledaj vesti o: Večiti derbi,   Zvezda - Partizan