(VIDEO) MERSISAJD JE CRVEN: Liverpul savladao Liverpul u gradskom derbiju

Izvor: Kurir, 01.Apr.2017, 15:34   (ažurirano 02.Apr.2020.)

.

Srpski fudbaler Marko Grujić bio je na klupi Liverpula

Poveli su "redsi" preko Sadija Manea, koji je lako prošao kroz odbranu gostiju i preciznim udarcem smestio loptu u donji desni ugao

Desetak minuta kasnije Robles uspeva da odbrani šut Emrea Džana, da bi u 28 minutu Everton stigao do izjednačenja, a pogodio je upravo mladi Penington, nakon odbitka u petercu Liverpula

Međutim, nije prošlo ni 180 sekundi, a domaćin je opet vodio Opet je >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << prošla akcija po levoj strani, a završio ju je Filipe Kutinjo, sjajnim udarcem sa oko 13 metara

U nastavku meča Everton nije bio ni blizu prilike da opet izjednači, samo se čekao novi pogodak "redsa", a on stiže pola sata pre kraja

Opet posle akcije po levoj strani, iako je dobio loptu iza leđa, Divok Origi snažnim udarcem sa ivice kaznenog prostora stavlja tačku na meč na Enfildu

Liverpul je slavio treći put u poslednja četiri kola i izjednačio se na deobi druge pozicije sa Totenhemom, bar na nekoliko sati do duela Spursa sa Barnlijem

S druge strane, Everton je poražen posle dve uzastopne pobede, ostao je na 50 bodova, te umanjio svoje šanse u borbi za plasman u Ligu Evrope, jer je na dva boda od Mančester Junajteda, koji ima tri utakmice manje

Liverpool vs Everton 3-1 ( All Goals HD ) 01 by kivancyildirim791

Autor: Kurir sport