(VIDEO) BODOVIMA SE U ZUBE NE GLEDA: Barselona iskoristila poklon Betisa i zadržala prvo mesto

Izvor: Kurir, 30.Apr.2016, 22:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

.

Aktuelni šampion je na prvom mestu sa 85 bodova, koliko ima i madridski Atletiko, dok Real Madrid ima 84 Podsetimo, tim trenera Luisa Enrikea ima bolji međusobni skor od oba pratioca, pa su mu pobede u preostala dva prvenstvena kola kod kuće protiv Espanjola i u gostima protiv Granade dovoljne da odbrani titulu

Nije Barsa blistala u duelu sa Betisom Međutim, sastav iz Sevilje je favorizovanom gostu "poklonio" prvi gol u 50 minutu, kada je veliki kiks domaće odbrane >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << Ivan Rakitić pretvorio u 0:1 Luis Suarez je u 81 minutu samo potvrdio 27 ovosezonski trijumf Barselone u Primeri

Inače, Betis je od 35 minuta igrao bez isključenog Vestermana, koji je dobio drugi žuti karton Zbog toga su španski mediji naklonjeni Real Madridu već počeli hajku na sudiju Lahoza