Troicki: Bio sam nervozan

Izvor: B92, 31.Maj.2011, 19:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Troicki: "Bio sam nervozan"

Viktor Troicki je posle poraza od Endija Marija skrušeno je konstatovao da je iza njega jedan od najtežih poraza u karijeri.

"Iskreno da vam kažem, mnogo toga mi je prolazilo kroz glavu kad sam servirao za meč".

Valjda je to sport, bio sam blizu pobede, ali nisam uspeo i sada sam veoma razočaran. Samo dva poena mi je nedostajalo, on je odigrao rizičnije, a ja sam bio pomalo nervozan i nisam igrao odvažno. On je to iskoristio, vratio se i dobio meč".
>> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<
"Ovo je definitivno jedan od najtežih poraza u mojoj karijeri, i to u ne baš dobrom momentu jer sam imao priliku da uđem u četvrtfinale Grend slem turnira”, dodao je Troicki.

Upitan da prokomenariše situaciju kada je skupljač loptica utrčao u teren usred poena i sprečio Viktora dag a osvoji, srpski teniser je rekao:

"Mislio sam na to u narednim poenima, ali osvojio sam gem. Nikada ništa slično nisam video, ni na televiziji, otkad gledam i igram teniss. Dečko je samo uskočio i poremetio mi poen. Ne mogu da ga krivim, ali bio sam malo razočaran”.

Mari je u meč sa Viktorom ušao sa lakšom povredom skočnog zgloba, ali uspeo je da slavi.

"Bio je ovo neverovatan preokret. Nisam znao kako će zglob da mi reaguje, morao sam da se borim, a na kraju su se stvari okrenule u moju korist zbog čega sam vrlo srećan. Morao sam da napadam od samog početka, a to nisam činio. Čim sam započeo svoju igru, unervozio sam Viktora”.

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Šta je dekoncentrisalo Viktora

Izvor: Domino Magazin, 01.Jun.2011, 13:06

Kako je skupljač loptica utrčao u teren u sred igre i dekoncentrisao našeg igrača koji je posle i izgubio meč..Naš Viktor Troicki je izgubio maratonski meč protiv Andy Murray-ja na Rolan Garosu, a mi otkrivamo najzanimljiviji trenutak...Skupljač loptica je utrčao u teren u sred igre, što je...

Nastavak na Domino Magazin...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.