Sent Etjen nastavlja da melje, konačno radost za Nicu i Ranijerija (VIDEO)

Izvor: MozzartSport.com, 19.Avg.2017, 22:06   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Brajan Dabo dvostruki strelac za Zelene u pobedi nad Amijenom

Prošle sezone Nica, a ove bi to mogao da bude Sent Etjen! Zeleni igraju maestralno na startu sezone u Ligi 1, a u trećem kolu su ubedljivo savladali Amijen sa 3:0 i sačuvali maksimalan bodovni saldo.

Ceo posao Sent Etjen je praktično završio u prvom poluvremenu kada je stekao dva gola prednosti. Doduše, oba su postignuta iz penala.

Prvi je iskoristio Žonatan Bamba u 13. minutu, a drugi >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << put je bio precizan Brajan Dabo četiri minuta pre kraja prvog poluvremena.

Drugim pogotokom na utakmici, u 67. minutu, Dabo je zaokružio sjajnu partiju i stavio tačku na ubedljivu pobedu.

Već pomenuta Nica u ovom kolu upisala je prvi trijumf u šampionatu i to na svom terenu protiv Gengana. Bilo je 2:0, a pogotke su postigli Alasan Plea i Remi Valter. Ipak, prema prikazanoj igri, gostujuća ekipa zaslužila je makar počasni gol.

A prvu trojku u novom šampionatu zabeležio je i Klaudio Ranijeri sa ekipom Nanta. Kanarinci su kao gosti savladali Troa sa 1:0 iako su od 34. minuta igrali bez isključenog Šidozi Avazijem. Argentinski napadač Emilijano Sala je devet minuta pre kraja dao jedini gol na utakmici.