SERIJA A: Roma u finišu slomila otpor davljenika (VIDEO)

Izvor: HotSport.rs, 13.Feb.2016, 00:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Drugi meč 25. kola Serije A odigran je večeras u modeni gde je Karpi ugostio ekipu Rome koja je na kraju ipak uspela da osvoji sva tri boda – 3:1 (0:0).

Do samo šest minuta pre kraja rezultat je bio 1:1, ali su gosti u roku od samo dva minuta postigli dva gola kojim su rešili pitanje pobednika. Junak “vučice” bio je Mohamed Salah koji je najpre asistirao Edinu Džeki, a potom stavio tačku na ovaj meč.

(Izvor: Rutube/Независимый спорт) >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs <<
Četvrtom uzastopnom pobedom Roma se probila do trećeg mesta na tabeli sa 47 bodova odnosno jednim više od Fiorentine i dva od Intera. Karpi već pet utakmica ne zna za trijumf pa ne čudi što je tek na 18. mestu sa samo 19 poena koliko ima i Frozinone.