SERIJA A: Napoli ‘ponizio’ Mihajlovića, Fiorentina i dalje lider (VIDEO)

Izvor: HotSport.rs, 04.Okt.2015, 23:06   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U derbiju 7. kola Napoli je na “San Siru” demolirao Milan rezultatom 4:0 (1:0).

Rosoneri su načeti već u 13. minutu. Insinje je sjajno povukao loptu, dodao je do Alana, a ovaj je poslao iza leđa Lopeza. U prvom poluvrmenu nije bilo više šansi, a već na startu drugog dela bilo je 0:2. Školsku akciju su izveli Iguain i Insinje, Argentinac je uposlio Italijana, a ovaj je bio nemilosrdan u egzekuciji. Daleko lepši gol Insinjea bio je >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << onaj u 67. minutu kada je na fenomenalan način izveo slobodan udarac. Čini se da je Italijan zadivio i samog majstora “slobodnjaka” Sinišu Mihajlovića. Konačnih 4:0 za Napoli postavio je Eli autogolom u 77. minutu.
(Izvor: RuTube)
Fiorentina je ostala lider posle sedam kola. Viola nije imala pretežak posao protiv Atalante, pošto su gosti u 5. minutu ostali bez isključenog Palete, a precizan sa penala bio je Iličić. Da će tim sa “Artemio Frankija” osvojiti ceo plen bilo je jasno u 34. minutu kada je Valero pogodio za 2:0. U poslednjim tenucima meča na 3:0 povisio je Verdu, što je bio i konačan ishod. Nenad Tomović je odigrao svih 90 minuta za Fiorentinu.