Real dozvolio gol trećeligašu

Izvor: Mondo, 26.Okt.2016, 22:57   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Madriđani su, ipak, protutnjali severom Španije.

Vodeći tim u jednoj od grupa trećeligaškog ranga nije predstavljao problem za rezerviste Real Madrida.

Igrači kojima je Zinedin Zidan ukazao šansu u prvoj utakmici šesnaestine Kupa kralja, protiv Kultural Leonese, protutnjali su kroz grad na severu Španije - 7:1.

Dvostruki strelci za goste bili su Markos Asensio (32. i 53. minut) i >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << Alvaro Morata (46. i 56), pod jedan gol dali su Naćo (68) i Mariano Diaz (u nadoknadi), ali su gosti poveli autogolom Holanđanina Zuverluna već u 6. minutu.

Utešni pogodak za domaći tim dao je Benja u 84.

Revanš u Madridu igraće se 30. novembra.

Nastavak na Mondo...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.