Primera: Minimalac Betisa u Valensiji

Izvor: B92, 27.Nov.2015, 23:21   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Betisa pobedili su minimalnim rezultatom Levante, u prvoj utakmici 13. kola španske Primere.

Betis je u Valensiji slavio sa 1:0, pogotkom Rubena Kastra već u četvrtom minutu, na asistenciju Hoakina.

Posle pomoćne igre koju su ova dvojica igrača odigrali iz kornera, Hoakin je ušao u kazneni prostor, vratio do Kastra koji pogađa suprotni donji ugao.

Od tog trenutka igralo se otvoreno na obe strane, i Betis i Levante propuštali su dobre prilike, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << pa je rezultat ostao nepromenjen.

Ovim trijumfom gosti iz Sevilje popeli su se na devetu poziciju sa 18 bodova, dok je Levante ostao pretposlednji sa samo bodom više od fenjeraša Malage.