Primera: Atletiko slomio Rajo Valjekano

Izvor: N1 televizija, 30.Apr.2016, 20:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Atletiko Madrida zadržali su velike šanse za osvajanje titule pošto su u 36. kolu španske Primere pobedili Rajo Valjekano na svom terenu sa minimalnih 1:0.

Ekipa Dijega Simeonea, koji je zbog suspenzije sa tribina pratio ovaj meč, sada na čelu tabele ima 85 bodova, jedan više od Reala i tri više uz utakmicu više od Barselone koja kasnije igra sa Betisom u gostima.

Simeone je odlučio da promeša karte, pa je u odnosu na tim koji je igrao protiv Bajerna >> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija << na teren izveo čak osmoricu novih igrača.

Gosti iz predgrađa Madrida nisu se predavali, pa je Atletiko do pobede stigao tek u nastavku. Jedini gol na utakmici postigao je Antoan Grizman u 55. minutu, samo 30 sekundi pošto je ušao na teren sa klupe.

Do kraja sezone Atletiko gostuje Levanteu i dočekuje Seltu.