Poluvreme kao nikad u Primeri, Hetafe zadržao Seltu ispod crte

Izvor: Blic, 16.Feb.2013, 19:21   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Hetafea otvorili su subotnji program 24. kola Primere pobedom nad Seltom od 3:1, a sva četiri pogotka postignuta su u prvom poluvremenu.

Utakmica na kojoj je bilo unapred "viđeno" malo golova, bila je neočekivano efikasna i to u prvih 45 minuta, dok su mreže u nastavku mirovale.

Hetafe je žestoko krenuo od starta i već u 10. minutu napadač Adrijan Kolunga je razgalio navijače. Radost domaćih nije dugo trajala, jer je Augusto Fernandez izjednačio >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << 10 minuta kasnije, ali je to bilo sve od gostiju.

Pitanje pobednika rešeno je već do odlaska na odmor, pošto su mrežu Selte pogodili Kastro i Fede Fernandez, pa je ekipa iz Viga ostala ispod crte.

Primera, 24. kolo:

Petak:

Sevilja - Deportivo 3:1 (3:1)

(Rakitić 6, Medel 27, 40 - Riki 32)

Hetafe - Selta 3:1 (3:1)

(Kolunga 10, Kastro 34, Fede Fernandez 42 - Augusto Fernandez 20)

20. Deportivo 24 3 7 14 28:54 16

Povezane vesti: Mesijev 12. uzastopni gol u remiju sa Valensijom, dva lica Rakitića u pobedi Sevilje Inijesta i Mesi u Malagi našli put do polufinala sa Realom u Kupu kralja Nova čarolija Barse: devet sekundi za vrtoglavicu igrača Malage /video/ Mesi nastavlja po starom u pobedi Barse nad Malagom, Betis prišao Realu Lep gest: fudbaleri Reala u Malagi izlaze na teren u majicama podrške Vilanovi