Izvor: HotSport.rs, 20.Dec.2014, 00:08   (ažurirano 02.Apr.2020.)

PRIMERA: Seltu prati ‘Barsino prokletstvo’ (VIDEO)

Fudbaleri Almerije priredili su veliko iznenađenje u 16. kolu Primere, pošto su u gostima sa minimalnih 1:0 savladali Seltu.

Gol odluke u 17. minutu postigao je Izraelac Hemed. Od tog trenutka domaćin je krenuo na sve ili ništa, a najveću šansu za izjednačenje propustio je u 72. minutu Nolito, pošto je promašio penal. Srpski reprezentativac iz redova Selte, Nemanja Radoja na terenu je proveo 54 minuta.

Ovo je za tim iz Viga bio peti uzastopni >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << poraz i šesta utakmica bez datog gola. Poslednji put napadači Selte su mrežu rivala tresli još prvog novembra kada su šokirali Barselonu 2:1 na Nou Kampu. Od tada ih prati „Barsino prokletstvo“.