Izvor: HotSport.rs, 18.Apr.2015, 22:16   (ažurirano 02.Apr.2020.)

PRIMERA: Real drži korak za Barselonom (VIDEO)

Real Madrid nije dozvolio Barseloni da se ponovo “odlepi” na tabeli, pošto je na “Santjgao Bernabeu” savladao Malagu 3:1 (1:0).

Mučio se Real sa Malagom, iako to rezultat ne govori. “Kraljevski” klub je do vođstva došao u 24. minutu kada je Ronaldo izveo slobodan udarac sa strane, a lopta na putu ka golu pogodila Ramosa, koji je ni kriv, ni dužan pogodio mrežu.
Šampion Evrope je do drugog gola mogao u 67. minutu, ali je Ronaldo umesto >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << gola sa penala pogodio stativu. Ipak, dva minuta kasnije Portugalac je asistirao Rodrigezu, a Kolumbijac je evrogolom doneo svom timu dva gola prednosti – 2:0. Malaga se nije predala, te je posle centaršuta Rosalesa, zaboravljeni Huanmi glavom savladao Kasiljasa.
Ipak, tačku na “j” stavio je Ronaldo pogotkom u 92. minutu na asistenciju Ćićarita.