Izvor: HotSport.rs, 03.Maj.2015, 20:04   (ažurirano 02.Apr.2020.)

(NE)SPORNO: Da li je Vojvodina oštećena za penal?

Vrlo dobar fudbal gledamo u meču 26. kola Jelen Superlige u kojem su se u Novom Sadu sastali Vojvodina i Partizan. Gosti posle prvih 45 minuta vode sa 1:0 golom Vladimira Volkova, ali rezultat je mogao da bude drugačiji.

Pre svega da su domaći iskoristili makar jednu od nekoliko vrlo dobrih šansi, ali i da je sudija ić drugačije procenio situaciju u kaznenom prostoru Partizana koja se odigrala u 42. >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << minutu.
Štopr crno-belih Gregor Balažic je čini se zakasnio da startuje odnosno Mijat Gaćinović je prvi stigao do njega nakon čega ga je Slovenac pokupio, ali je sudija arbitra iz Loznice ostala nema jer po njegovom mišljenju to nije bio prekršaj.

Vaše mišljenje o ovoj situaciji možete da napišete u komentaru.
hotsport.rs
The post (NE)SPORNO: Da li je Vojvodina oštećena za penal? appeared first on HotSport - Sportske vesti na jednom mestu i uvek na vreme.
Pogledaj vesti o: Partizan