Mamić žestoko opsovao kritičare

Izvor: B92, 18.Dec.2011, 18:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mamić žestoko opsovao kritičare

Predsednik Dinama Zdravko Mamić gostovao je u "Nedeljom u 2" na HRT-u gde je na vulgaran način odgovorio svojim kritičarima.

Mamić je pričao o aktualnim zbivanjima u hrvatskom fudbalu, Dariju Šimiću kao predsedniku HNS-a i sporu s Eduardom te izneo teške optužbe na račun Hajdukovog predsednika Hrvoja Maleša.

Mamić je prokomentirao kako se oseća sigurno u kontekstu turbulentnih zbivanja u hrvatskom fudbalu i dao punu podršku aktuelnom vođstvu Hrvatskog fudbalskog >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << saveza

Prvi čovek Dinama ne podržava kandidaturu bivšeg igrača "modrih” i hrvatskog reprezentativca, Darija Šimića, za predsednika HNS-a. Mamić je prokomentirao i potez predsednika Hajduka Hrvoja Maleša koji je učestvovao u akciji razotkrivanja korupcije među čelnicima HNS-a

"Nikad tako nešto ne bih udario. Ne bih hteo da me neko u budućnosti zove "cinkarošem" i "drukerom", sarađivanje sa policijom nije moj posao. Zagovornik sam čistoće u sportu i društvu. Maleš je napravio najgore, jer predmet istrage su prvenstva i Kup koje je njegov klub osvojio. Udario je na temelje svog kluba! Maleš svojoj porodici nije trebalo da napravi da ga šest ljudi čuva. Sastao sam se s njim i rekao mi je da je očigledno da će Dinamo da osvoji prvenstvo, pa mi je tražio da pustimo Hajduku Kup".

Mamić je izjavio da je dobar prijatelj sa Željkom Širićem i Stjepanom Đedovićem, koje se sumnjiči za primanje mita, te istakao da je"zagovornik toga da se sve nepravilnosti u hrvatskom fudbalu istraže".

Za kraj, predsednik Dinama prokomentarisao je i svoj spor sa Eduardom da Silva.

"Nisam se obogatio na Eduardu, u situaciji sam da zbog njega bankrotiram jer Eduardo mi je mnogo dužan. Tražio sam minimum od milion evra i za to imam pismene dokaze. Dao sam mu taj novac i tražim da mi to vrati”, nakon čega je opsovao sve koji ga kritikuju.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Mamić na HRT: Ma evo vam kur.. svima!

Izvor: Vesti-online.com, 18.Dec.2011

Predsednik Dinamo Zagreba Zdravko Mamić izgubio je živce tokom današnjeg gostovanja u emisiji HRT-a "Nedeljom u dva" kod Aleksandra Stankovića i brutalno ga opsovao, kao i sve kritičare njegovog rada...Prvi čovek zagrebačkih "modrih" Zdravko Mamić je tokom cele emisije žestoko i bez mnogo uvijanja,...

Nastavak na Vesti-online.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.