Malaga ispustila pobedu protiv Granade

Izvor: B92, 10.Dec.2016, 00:01   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Malage i Granade odigrali su nerešeno u utakmici kojom je otvoreno 15. kolo španske Primere.

Malaga je vodila na svom terenu sve do finiša utakmice, ali su gosti uspeli da izjednače preko Kravetsa i dođu do konačnih 1:1.

On se u 81. minutu najbolje snašao posle ubacivanja Buena iz skraćenog kornera i na petercu kaznio lošu procenu golmana Bojka.

Malaga, koja je bila nešto konkretnija na ’La Rosaledi’, na sličan način stigla je do vođstva, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << samo što je Kamačo iz igre glavom pogodio mrežu gostiju sredinom prvog poluvremena.

Granada je izvula bod, ali se i dalje nalazi na pretposlednjem mestu sa devet bodova, dva više od fenjeraša Osasune, dok je Malaga na osmoj poziciji sa 21 bodom.